ЄС заявили про створення Альянсу виробників батарей електромобілів

european-union-battery-alliance-announcement_olivec

Сьогодні, як відомо, Азія домінує на ринку електромобілів. Саме в Азії виробляється основна частина електричних батарей, зокрема через існуючий попит на електромобілі. До того ж, японські та корейські компанії складають основну частину ринку електромобілів за межами Китаю, котрий надто вже швидко розвивається у цьому напрямку.

В Європі попросту не вистачає якогось потужного гравця у виробництві літій-іонних батарей для електромобілів. Тепер же європейські лідери намагитмуться це змінити завдяки альянсові, котрий будуватиме батареї для майбутніх електромобілів.

Батарейні блоки є, по суті, основним будівельним блоком для електромобілів, а Марш Шевчович, віце-президент енергетики ЄС, заявив, що Європа мусить діяти швидко, аби забезпечити їх конкурентоспроможність.

«Відсутність вітчизняної, європейської виробничої бази ставить під загрозу позиції промисловість електромобілів ЄС»

Майбутній бізнес в області електричних батарей у Європі особливо важливий, оскільки багато європейських країн планують поетапну відмову від двигуна внутрішнього згоряння протягом наступних двох десятиліть.

Читайте також: Свіжі відео та фото Гігафабрики Tesla.

Альянс не тільки стане важливою частиною майбутнього економічного становища Європи, а й забезпечить європейським компаніям та автовиробникам достатньо акумуляторних батарей та супутньої сировини.

Аналітики очікують, що ринок електромобілів почне розвиватися в найближчі десятиліття, і Volkswagen спеціально раніше заявляв, що для своїх планів виробництва електромобілів йому потрібно близько 40 гігафабрик, подібних до гігафабрики Tesla.

Схожі записи