Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Електрозаправки в Україні (карта електричних зарядних станцій для електромобілів)

Карта електрозаправок в УкраїніНа online карту електрозаправок нанесені приватні зарядки, зарядні станції загального користування, у тому числі електричні заправні станції сильного струму (швидкісні експрес-зарядки). На мапі можна бачити, які з електрозаправок вільні, а які використовуються в даний момент. Правда, ця функція доступна не для всіх електричних заправок, а тільки для тих, які мають відповідне програмне забезпечення.

Електрозаправки в Україні стали з'являтися все частіше і частіше. Ефективність, екологічність і практичність електромобілів оцінили не тільки в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Львові. Мережа електричних заправок росте по всій Україні. Щорічно додається по кілька міст, і карта електрозаправок розширюється.

Карта електричних заправок України

На карті розташовані актуальні станції, де можна зарядити електромобіль. Більшість з них мають докладний опис. Також можна дізнатися, де можна зарядити електрокар безкоштовно (у Києві, наприклад) або скільки буде коштувати зарядка (дану інформацію можна дізнатися в докладному описі заправки (зарядної станції), однак на даний момент вона доступна не скрізь).

Найбільше зарядних станцій для електромобілів в Україні розташовано у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Рівненській, Волинській, Одеській, Харківській та Черкаській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській та Полтавській областях.
Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів