Renault ZOE (Рено ЗОЕ)

renault_zoe_1

Характеристики Renault ZOE:

  • Кількцість місць: 5
  • Запас ходу: 210 км
  • Час зарядки: 6-8 год.
  • Максимальна швидкість: 135 км/год
  • Розгін до сотні: за 8,2 с.
  • Привід: передній
  • Ціна: коливається від $20,670 до $27,250.

Renault ZOE – це повністю електричний п’ятидверний автомобіль від французької компанії Renault. Електромобіль є частиною лінійки електромобілів Z.E (Zero Emission). Спершу електромобіль був показаний як концепт у 2005 році під назвою Zoe City Car, остаточна ж версія була представлена на Geneva Motor Show у 2012 році.

Зарядна система “Хамелеон” дозволяє ZOE заряджатись від розеток будь якої потужності. Час зарядки коливається від 30 хвилин до 9 годин, в залежності від потужності розетки. А за допомогою спеціалізованої зарядної міні-станції потужністю 400 В та силою струму в 36, А електромобіль здатен за 10 хвилин продовжити роботу акумулятора ще на 50 кілометрів. Система Range optimizer, котрою оснащене авто, забезпечує збільшення запасу ходу акумулятора при будь яких умовах.

Зовнішній та внутрішній вигляд Renault ZOE

Renault ZOE виділяється обтічними, заокругленими формами, котрими дизайнери хотіли натякнути на технології майбутнього, адже, як вони вважають, саме такими і є електромобілі.

Разом із компанією BIOTHERM була розроблена ціла система заходів для комфорту водія та пасажирів, до котрої входить клімат-контроль, пиловий фільтр, ароматизатор та інші. А разом із компанією Philips була створена програма світлотерапії, котра повинна добре впливати на настрій водія та збільшувати його спостережливість.

Водіння

Згідно інформації виробника, Renault ZOE здатен розганятись до швидкості 100 км/год за 8,2 секунди, що є доволі непоганим результатом, тим паче для електромобіля. Також авто може подолати близько 210 кілометрів на одному заряді акумулятора.

До гідравлічної системи електромобіля додана “рекуперативна”, що використовується для перетворення кінетичної енергії в електричну. Тобто, як тільки спрацьовуються гальма, автоматично вмикається гальмівна система, що, за допомогою сили тертя, збирає електроенергію для підзарядки головного акумулятора.

Комплектація Renault ZOE

Загальна маса електромобіля, без навантаження, складає 1400 кг. ZOE оснащений синхронним електродвигуном потужністю 65 кВт, зданим розігнати електромобіль до 135 км/год. Трансмісія знаходиться на передній осі, там же де й зарядний пристрій.

Безпека Renault ZOE

В електромобілі Zoe використовується активна та пасивна системи безпеки, аналогічні системам що використовуються в інших моделях Renault

.

Схожі записи