Електромобіль з автопілотом від Apple – чутки чи правда?

apple-imove-design-study

В повідомлені від компанії Apple повідомляється, що компанією розроблено електромобіль з автопілотом, що практично готовий для доріг. Компанія шукає безпечне місце на побережжі Сан Франциско, щоб мати можливість випробувати машину. В травні інженери компанії зустрічалися з представниками місцевих органів управління з метою організації безпечного тесту автомобіля без водія. Для випробування електромобіля без водія вибрано територію колишньої морської бази в Конкорді штату Каліфорнія, що має 32 км реальної дороги з міськими вуличками, залізничними переїздами, тунелями.

Плітки про проект Титан ( проект електричного автомобіля без водія від компанії Apple) активізувались після містичної появи фургончика з складною камерою на даху на території, що орендується компанією. Також підлила масло у вогонь інформація, що Apple переманює інженерів з компанії Tesla.

З іншої сторони офіційні джерела, наприклад, Каліфорнійський департамент автомобілів надав дозвіл на випробування безпілотних автомобілів на загальних громадських дорогах лише шістьом компаніям, в тому числі компаніям Google і Tesla. Правда, компанія Apple в шестірку не входить.

Отже, багато галасу з нічого та гучні заяви, роздуті любителями сенсацій. А далі будемо бачити.

Схожі записи