Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Pininfarina побудувала для китайців електричний концепт HK GT

Італійське кузовне ательє Pininfarina представила на автосалоні в Женеві концептуальний електрокар HK GT. Ця машина створена на замовлення китайського стартапу Hybrid Kinetic, який планує приблизно в 2020 році почати випуск серійних машин.

pininfarina.jpg (96.08 Kb)

Електричний концепт HK GT обладнаний 4 електродвигунами, сумарною потужністю тисяча вісімдесят вісім к.с. - по одному на кожне колесо. Це забезпечує не тільки повний привід, але і можливість керування вектором тяги. Максимальна швидкість купе становить 350 км/г, а розгін до 100 км / год займає 2,7 секунди.

. . . . . pininfarina2.jpg (1.79 Kb)

Ємність фірмової тягової батареї при цьому не велика - всього 38 кіловат-годин. Це менше, ніж, наприклад, у Nissan Leaf. Тож не дивно, що і запас ходу у потужного спорткара не великий - всього 160 км. Вирішити цю проблему допомагає резервне джерело живлення. Їм може служити або бензиновий генератор, або - водневі паливні елементи.

pininfarina3.jpg (84.06 Kb)

Раніше Pininfarina вже співпрацювала з Hybrid Kinetic, представивши седан H600 і кросовери K550 і K750 . Тоді машини оснащувалися схожими силовими установками з тією різницею, що резервними джерелами живлення в них служили мікротурбіни.

///
\\\
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів