Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Kia представила серійний електричний кросовер

Компанія Kia представила серійну версію електричного кросовера Niro EV, прототип якого показали на початку 2018 року. Публічна прем'єра серійного електромобіля відбулася на мотор-шоу в південнокорейському Чеджудо.

niroseriya.jpg (191.29 Kb)

Електричний кросовер запропонують з блоком акумуляторів ємністю 39,2 кВт-год, які дозволять проїхати без підзарядки до 240 кілометрів. Топовий варіант електрокара оснастять комплектом батарей на 64 кВт-год, що забезпечують максимальний пробіг в 380 кілометрів.

. . .

Список допоміжної електроніки включив систему запобігання фронтальних зіткнень, функцію дотримання рядності руху, адаптивний круїз-контроль, а також систему допомоги при виїзді з парковки заднім ходом.

У Kia заявили, що компанія вже отримала понад 5000 замовлень на Niro EV в Південній Кореї. Крім того, представники марки відзначили, що в 2017 р. їм вдалося реалізувати майже 24 тис. гібридів Niro PHEV.

. . . . . . niroseriya2.jpg (156.01 Kb)

Поки корейська марка не розсекретила ціни електричного кросовера. Більш детальна інформація про оснащення новинки, а також про її вартість корейська марка обіцяє озвучити в найближчий час.

///
\\\
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів